Про нас

 

Наша станція технічного обслуговування почала працювати в 2003 році. Своєю метою ми поставили створення СТО з європейським рівнем сервісу. На озброєння взяли досвід обслуговування автомобілів і технічні стандарти провідних виробників DAF, MAN і Mercedes. Наші механіки пройшли навчання в спеціалізованих центрах за кордоном, а станція оснащена професійним обладнанням для ремонту та діагностики.

В даний час ми ремонтуємо євровантажівки MAN, MERCEDES, VOLVO, RENAULT, DAF, SCANIA, китайські, російські і українські малотоннажні і великовантажні автомобілі, автобуси, мікроавтобуси, причепи і напівпричепи, спецтехніку. Нас офіційно рекомендують виробники європейських машин.

 

Для ефективного сервісу створені різні ділянки – розточний і токарний цехи, зварювальний лінія, ділянка ремонту і установки гідравліки і гідробортів, відновлення осей, фарбувальні камери і т.д. Крім того, у нас є власний склад запасних частин, в якому понад мільйон найменувань. Також доставляємо деталі під замовлення від партнерів з Європи.

Ремонт грузовиков
Ремонт грузовиков

Звернувшись до нас, ви отримаєте оперативну та якісну допомогу 

Ми максимально ефективно усуваємо будь-які поломки автотехніки з гарантією, тому що цінуємо кожного клієнта

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form